Показано з 1 по 15 із 121 (9 сторінок)

Розсувна фурнітура використовується досить часто. Її встановлюють у вхідних дверях, балконах або в душі. В Україні діє велика кількість торгових точок, де можна купити розсувну систему, але не всі компанії пропонують вигідні умови співпраці.

Наш магазин займається продажем фурнітури для розсувних систем. Також є можливість купити розсувну систему повним комплектом, куди будуть входити основні елементи – обмежувачі, стопори, заглушки.

Клієнтам ми пропонуємо тільки кращі товари від світових брендів. Найпопулярнішими є такі торгові марки:

  1. Casma.

  2. Manet.

  3. Saheco.

  4. SF.

Продукція цих компаній зарекомендувала себе з позитивного боку, може прослужити довгий період часу без втрати якості. На нашому сайті можна знайти детальну інформацію про кожний бренд, а також характеристики розсувних систем.

Особливості продукції

Перед тим як оформити замовлення, потрібно звернути увагу на характеристики товарів. Розсувна фурнітура створюється з таких матеріалів, як нержавіюча сталь, алюміній, сплав. Від цього може залежати якість продукції.

Крім матеріалу потрібно звернути увагу на товщину скла. Розсувні системи для скляних дверей мають відмінності. Вони відрізняються за розміром скла, є моделі для 8, 10 та 12 міліметрового скла. Також варто дізнатися максимальну вагу та висоту продукції. На нашому сайті можна замовити товари, які витримують від 60 до 150 кілограмів та розраховані на висоту до 300 міліметрів.

Не варто зациклюватися тільки на одних характеристиках, потрібно підбирати елементи по дизайну. Це робиться для того, щоб кожен елемент виглядав стильно та не виділявся. Клієнтам на вибір пропонується такі кольори: анодований, полірований, матовий, чорний. Установкою фурнітури повинен займатися професійний працівник, оскільки без спеціальних знань зробити це буде складно.

Розсувні системи з доставкою по Україні

Більшість магазинів пропонують купити розсувні системи за високими цінами, які недоступні для жителів України. За допомогою нашого сайту можна замовити елементи системи за прийнятними цінами. Крім цього, діє гарантія на покупку товарів магазину, а доставка здійснюється протягом 1-2 днів. Асортимент продукції великий, можна замовити товари з Італії, Німеччини, Китаю, Іспанії.

Відзначимо, що купувати в нашому магазині завжди вигідно. Будь-який товар проходить перевірку на наявність пошкоджень й дефектів, а тільки потім відправляється клієнту. Якщо виникли питання, звертайтеся за номером, який вказано на сайті. Оператори компанії проведуть безкоштовну консультацію.