Продовжуючи використовувати даний сайт, Ви погоджуєтесь з правилами використання cookie-файлів.

Ручки для дверей

Порівняння товарів (0)


SF-4076 Ручка самоклейка квадратна
SF-630 Ручка 337 мм, SSS

739.09 грн. 1137.06 грн.

SF-630 Ручка 337 мм, SSS

15600 Ручка квадратна, 611
15600 Ручка квадратна, 710
15600 Ручка квадратна, 712
15609 Ручка натискна, 810
15609 Ручка натискна, 812
22.100 Ручка натискна
22.104 Ручка натискна
22.108 Ручка натискна
25500 Ручка нажимна, AL
25500 Ручка нажимна, Black
25500 Ручка нажимна, SS
25607 Ручка натискна, AL
25607 Ручка натискна, SS

Ручки для міжкімнатних дверей

 

Деякі покупці, вибираючи двері, особливу увагу приділяють товщині скляного полотна і дверній коробці, при цьому зовсім не надають значення фурнітурі. Проте ці вироби – основоположні в конструкції. Саме від правильності їх підбору залежить функціональність системи.

Сьогодні складно уявити собі скляне полотно без ручки. За відсутності такого елемента двері не зможуть виконувати пряме призначення – відчинення й зачинення. Тому після покупки дверної коробки та скляного полотна потрібно відразу вибирати ручки. Сьогодні купити таку фурнітуру нескладно. На нашому сайті представлений широкий асортимент товарів за доступною ціною.

Різновиди аксесуарів

Вибираючи дверні ручки для міжкімнатних дверей, потрібно звертати увагу на їх характеристики й різновиди. Класифікуються такі елементи в залежності від принципу дії. Виділяються наступні аксесуари:

  1. Натискні. Щоб відкрити двері, важіль потрібно опустити вниз, в результаті чого засувка виходить із відповідної частини. Найчастіше такі вироби встановлюються шляхом врізання в короб.

  2. Поворотні. Представляють собою кулю. Прилад оснащується додатковими елементами – кнопкою блокування або засувкою. Завдяки такому механізму двері можна закрити зсередини.

  3. Стаціонарні. Відмінна особливість – відсутність зв'язку з замковою системою. Головне призначення – зручне відмикання й замикання дверного полотна. Такі вироби мають різноманітний вигляд: куля, П-подібна форма.

  4. Для розсувних систем. Ці елементи є врізними, вони не виступають за межі полотна. В основному мають круглу форму, наприклад ручка-млинець, з вирізом та без. Для замикання дверей можуть використовуватися засувки, замки або фіксатори.

Найбільш популярним видом виступають натискні. Вони прекрасно підходять для різних дверних систем, які встановлюються в кімнати, санвузол, кухню. Також затребуваною залишається ручка з замком для міжкімнатних дверей. Завдяки такій конструкції можна замикати полотно, запобігати несанкціонованому проникненню в окреме приміщення. Встановлюються системи на кабінет, ванну кімнату.

Класифікація натискних аксесуарів

Залежно від конструктивних особливостей механізму, натискні ручки можуть розташовуватися на пластинах різної форми. Найбільш поширеними виступають:

  1. На планці. Сфера використання таких приладів широка. Їх можна встановлювати не тільки на міжкімнатні полотна, але й на вхідні. В якості додаткових компонентів використовується замок або засувка. Даний варіант чудово підходить для будь-якого інтер'єру.

  2. На розетці. Основою може бути коло або квадрат. Головні переваги – універсальність, функціональність і практичність. Для встановлення не потрібно мати великий отвір. Монтаж виконується швидко і просто.

Матеріал виготовлення ручок різноманітний. Популярністю користується алюміній, пофарбований зверху різними кольорами. В такому випадку можна зробити вказаний виріб під золото або срібло, бронзу або інший колір. Також зустрічаються вироби, створені з полірованої та матової нержавіючої сталі.

На сайті нашого інтернет-магазину представлений широкий асортимент продукції в різній ціновій категорії. Купити ручки для міжкімнатних дверей сьогодні не становить великих труднощів. У каталозі можна підібрати виріб будь-якої кольорової гами, форми і розміру.