Товщина скла
Країна виробник
Показано з 1 по 15 із 18 (2 сторінок)

Ручки для скляних дверей

Дверні конструкції зі скла давно стали одним із найбільш популярних варіантів для покупки. Даний матеріал відрізняється естетичним виглядом, високою міцністю. Остання властивість забезпечується використанням спеціальних обробок скляного полотна, які роблять скло протиударним.

У результаті виходить красива конструкція, при цьому вона практична у використанні. Як правило, скляні двері встановлюються в різних респектабельних організаціях, офісах. Однак даний варіант також чудово підійде для квартири або будинку. Скляні двері – краще рішення, якщо приміщення оформлене в строго-діловому або сучасному стилі (наприклад, хай-тек або мінімалізм).

Однак навіть найбільш надійна конструкція з часом зношується від сильних навантажень. Такі двері часто встановлюються в місцях, де спостерігається велика прохідність, тому в першу чергу страждає ручка. Саме цей елемент піддається постійному використанню, в результаті чого він може зламатися або просто втратити вигляд.

Якщо вам потрібна дверна ручка для скляних дверей, варто звернутися саме в компанію «Супермаркет Фурнітури»! Ми зібрали великий асортимент продукції, серед якого можна з легкістю знайти оптимальний варіант. Клієнт підбере ручку, яка прекрасно замінить зношений елемент та впишеться в загальне оформлення двері.

Особливості продукції

Слід вибирати нову ручку, виходячи з особливостей конструкції дверей. До найбільш популярних варіантів відносяться:

  1. Офісні дверні ручки. Як правило, вони оформлені у вигляді прямокутників із скобами, що виходять за рамки елемента та мають великий розмір. Крім цього, поширені варіанти круглої форми, які відрізняються плавними лініями. Обидва рішення забезпечують максимальний комфорт при використанні, вони підходять для маятникових або розсувних конструкцій.

  2. Ручки натискні з замком. Головна функція такої продукції – забезпечення додаткового захисту приміщення.

  3. Ручки з рушникотримачами. Призначені для оснащення душових кімнат, кабін, а також мають подвійне призначення. Продукція виготовлена з матеріалу, котрий добре переносить вплив вологи та високої температури й при цьому не нагрівається.

  4. Ручка-млинець. Має круглу форму, виїмку всередині, що забезпечує зручність під час відкривання та закривання розсувних ствірок.

  5. Ручка-кноб. Фіксована ручка в основному використовується для душових кабін, де не потрібно замикання на замок.

В асортименті зібрані найбільш універсальні оформлення, які підійдуть до готових дверних конструкцій, забезпечать їх злагоджену роботу.

Чому варто купити саме у нас?

Якщо клієнту необхідно купити ручку для скляних дверей, варто вибрати продукцію компанії «Супермаркет Фурнітури». Ми пропонуємо варіанти з різним напиленням, що впливає на відтінок. Так, в асортименті є вироби бронзового, латунного, сріблястого і золотого кольорів. Крім того, можливо глянцеве або матове покриття.

До інших переваг продукції відносяться:

  1. Надійні матеріали. Конструкції виготовлені із нержавіючої сталі, яка відрізняється міцністю і зносостійкістю. Крім цього, матеріал стійкий до впливу вологи.

  2. Продукція, яка розрахована на постійне використання і високі навантаження, добре переносить динамічний вплив.

  3. Достатня кількість точок кріплення до скляного полотна, що підвищує стійкість і жорсткість конструкції.

  4. Вигідна і доступна вартість від прямих постачальників. Компанія пропонує якісну продукцію за розумною ціною.

Покупці завжди можуть зв'язатися з консультантом, щоб дізнатися більш детальну інформацію про товар та визначитися з вибором.