Показано з 1 по 15 із 45 (3 сторінок)

Багато користувачів не вважають ручку основним елементом душової системи, але за своєю важливістю вона не поступається петлям або кріпленню. Саме такий виріб стильно прикрашає кабінку та відкриває до неї доступ.

Обираючи ручку для душової, не потрібно керуватись певними рекомендаціями – все залежить від уподобань користувачів. Виробники пропонують моделі різних форм. Зокрема, доступні квадратні, плоскі, великі, маленькі ручки.

У будь-якому випадку знайти бажану модель можна на нашому сайті. Тут представлена різноманітна душова фурнітура, в тому числі й ручки від світових брендів. Компанії Minusco Colcom та SF зарекомендували себе як надійні та перевірені торгові марки, котрі випускають тільки якісну продукцію. Купити ручки для душових кабін можна віддалено, для цього потрібно залишити заявку на сайті або оформити замовлення за допомогою телефону.

Характеристика ручок для душових кабін

Головними критеріями, на які потрібно звертати увагу при виборі ручки, є колір та форма. У нашому магазині можна знайти такі варіанти:

  1. Сатин.
  2. Золотий.
  3. Матовий.
  4. Полірований.
  5. Анодований.

  6. Black Matt.

Також є моделі, які виготовлені з прозорого скла, але вартість буде трохи вище інших. Купити душову ручку можна за 295 гривень. Можемо запропонувати більш дорогі варіанти до 1000 гривень. Ціна залежить від матеріалу, якості та торгової марки.

Ручки встановлюються на скло товщиною 6-12 міліметрів. Елементи для з'єднання виготовляються з металу, який зможе витримати будь-яке навантаження. Також в комплекті йдуть прокладки, які встановлюються між склом та ручкою. На установку не потрібно витрачати багато часу та сил, для роботи можна використовувати шестигранний ключ. Збірка виконується через спеціальний отвір з певним діаметром.

Ручка дверей душової кабіни буває 2-х видів: двостороння та одностороння. Перші варіант найпопулярніший, оскільки такі моделі зручні у використанні та легко встановлюються. На двері-гармошки можна встановити відразу два види ручок.

На що звернути увагу перед покупкою?

Перед замовленням товару потрібно звернути увагу на діаметр отвору в дверях, він повинен збігатися з розміром ручки. Якщо ці характеристики будуть відрізнятися, тоді заміну здійснити не вдасться.

На нашому сайті можна знайти сучасні моделі ручок для душових кабін. Товар можна замовити з тримачем рушника або у вигляді скоби. Вибір форми залежить від уподобань клієнтів.

На закінчення відзначимо, що вибір ручки для душової - це важливе завдання. Такий виріб повинен відповідати дизайну душової кабінки, мати відповідний діаметр отвору й розмір. Обрати потрібну модель допоможуть наші оператори, які супроводжують клієнтів з моменту покупки й до доставки товару. Покваптесь, щоб купити ручки для душових дверей за прийнятною ціною.