Колір
Країна виробник
Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)

Шини для дверей

Відомо, що використання допоміжної дверної фурнітури дозволяє продовжити термін її експлуатації в кілька разів. Так, досить популярним варіантом є встановлення доводника. Головна функція елемента – автоматичне закриття дверей. Такою системою часто доповнюються маятникові конструкції, котрі можуть відкриватися в обидві сторони.

Найбільш простим варіантом є важільний доводник. Однак він не такий надійний в постійному використанні, при цьому він має не надто презентабельне оформлення. Даний варіант просто не буде гарно виглядати на дверях офісу або організації.

Саме через це кращим рішенням стане шина на двері, яка доповнить доводник. Така конструкція має тривалий термін експлуатації й відрізняється надійністю. Також варто відзначити, що механізм має стильне оформлення, не псує оформлення входу.

Шина виконує функції петлі, але при цьому забезпечує більш злагоджену взаємодію доводника та скляного полотна.

Виконувані функції

Використання шини допоможе значно продовжити строк служби дверної конструкції. З цієї причини вони часто встановлюються на ствірки, які відрізняються високою прохідністю, піддаються постійним сильним навантаженням. За допомогою такого доповнення можна виконати наступні завдання:

  • захистити ствірку від просідання, перекосів;

  • забезпечити щільне закривання та герметичність;

  • усунути негативний вплив на конструкції в результаті ударів, різкого закриття.

Крім цього, елемент забезпечує більш рівномірний розподіл навантаження, яке йде від скляного полотна до доводника.

Не менш корисною є шина для розсувних дверей. Вона створює плавний рух ствірок, завдяки чому конструкція працює без поломок довгі роки. За допомогою такого механізму також забезпечується безшумне закриття, яке не завадить нікому в приміщенні.

Купити якісні вироби варто саме у компанії «Супермаркет Фурнітури»! Покупцям пропонується великий вибір продукції, яка забезпечить надійну роботу елементів.

Чому варто використовувати шини?

Доповнення конструкції шиною зробить її більш жорсткою та стійкою до динамічних впливів. Таке рішення вигідно з наступних причин:

  1. Використання нержавіючої сталі робить систему особливо міцною, зносостійкою.

  2. Виріб витримує велику вагу, підходить для конструкцій із різними параметрами з урахуванням висоти ствірок і товщини скла.

  3. Простий принцип роботи конструкції забезпечує тривалу експлуатацію без порушень.

  4. Можливість використання елемента, котрий оснащається замком, що забезпечить додатковий захист приміщення. В цьому випадку вона просто блокує рух скляного полотна – зламати таку систему буде досить важко.

  5. Великий вибір продукції, серед якого можна легко знайти відповідне оформлення, підібрати відтінок, що буде поєднуватися з дизайном двері.

  6. Можливість найбільш відповідного розміщення. Покупець може вибрати верхню або нижню шину в залежності від того, де зручніше встановити доводник або направляючі.

Також варто відзначити, що вартість продукції від компанії «Супермаркет Фурнітури» є найбільш доступною та вигідною. Клієнт завжди може зв'язатися з консультантами, щоб отримати більш детальну інформацію.