Анкер (анкерний болт) кріпильна деталь, призначена для з'єднання різних будівельних виробів та конструкцій, а також кріплення обладнання. Термін анкер застосовується також в сенсі "проміжна деталь" (анкерний зв'язок, анкерна плита).


Ванти сталеві канати, що застосовуються як розтяжки для кріплення високих металевих труб, радіощогл, веж вітродвигунів.


Дверна коробка – рамкова конструкція, яка вставляється в дверний отвір. Зазвичай виготовляється з профілю, є частиною дверного блоку.


Дверна фурнітура — общее название механизмов и предметов, навешиваемых и монтируемых в дверное полотно (замки, глазки, ручки, декоративные накладки и т.д.)


Дверной отвір – отвір в стіні, в яке монтується та кріпиться дверний блок.


Дверна ручка - виконуються з різних матеріалів (нержавіюча сталь, латунь, цинкові сплави, алюміній, пластмаси), відрізняються конструкцією (для натискних гарнітур та стаціонарні: ручки-скоби й ручки-кнопки) та призначенням (для вхідних дверей будинків та квартир; для міжкімнатних дверей; для санвузлів; для аварійних виходів та протипожежних дверей). Можуть виконуватися в різних стилях («ретро», «техно», «модерн») з золотим покриттям, прикрашатися стразами, муранським склом, фарфором.


Двері міжкімнатні - розділяють внутрішні приміщення, кімнати. Залежно від характеру внутрішніх приміщень пред'являються вимоги до естетичного вигляду й шумоізоляції.


Доводчик дверной – пристрій регулює швидкість відкриття або закриття дверей.


Заглушка - деталь для временной или постоянной герметизации концевых участков трубопроводов. Может применяться для предохранения торцов труб и профилей при перевозке и хранении.


Задвижка - изделие, служащее для запирания дверей и окон с одной стороны при помощи возвратно-поступательного движения засова.

Замок - изделие, служащее для запирания дверей, имеющее сложную комбинацию запирающих устройств или рабочих штифтов, обеспечивающих блокировку.


Замок накладной - конструкция накладного замка предполагает расположение замкового механизма, защищенного специальным корпусом, на полотне двери. В дверях Квант замки такого типа не используются.


Замок WC - снаружи закрывается на ключ, а изнутри на вороток,  механическое запорное устройство. Рекомендуется для санузлов. 


Заскочка виріб, що служить для фіксування дверей та утримання їх в певному положенні.


Зенкування обробка вихідної частини отвору для отримання конічних або циліндричних поглиблень.


Комбінований замок об'єднує два замки в одному корпусі. У переважній більшості випадку це замки різних видів - сувальдний та циліндровий.


Ключ монтажний спеціальний сувальдний ключ для відмикання металевих дверей при ремонті, до того, як буде проведена перекодування замка.


Накладка на замок фірмова металева пластинка, що оформляє замкову щілину.


Маятникові двері різновид дверей, які відкриваються й всередину, й назовні. Найбільше підходять такі двері для кухні або їдальні – в місцях з інтенсивним рухом, а традиційно вони встановлюються на вокзалах, торгових центрах та інших громадських місцях. В конструкції таких дверей, як правило, відсутня коробка, а полотно кріпиться до стіни або підлоги.


Обмежувач дверний (стопор) стопор дверей, упор, відбійник-штир, який кріпиться до підлоги та фіксує відкривання дверей, не дозволяючи їй вдаритися об стіну.


Відповідна частина замку — термін, що означає місце дверної коробки, в яке входять ригелі замку. У міжкімнатних дверях язички засувок та ригелі замків входять у відповідну планку – пластину, що захищає дерево коробки від стирання.


Пергола споруда, що складається з встановлених одна за одною арок з дерев'яними латами. Пергола використовується для розміщення на ній кучерявих декоративних рослин.


Петля — пристосування для утримання дверного полотна та приводить в рухливість.


Петля регульована - дверні петлі, що мають можливість регулювання в трьох площинах.


Поріг – спеціальний брусок у підлозі, в нижній частині дверного отвору, службовець для поліпшення теплоізоляції, звукоізоляції, вогнестійкості дверей, а також для прикриття місця шва між статями, виконаними з різних матеріалів в прилеглих приміщеннях. Він також застосовується у разі різниці рівнів підлог в прилеглих приміщеннях.


Поручні – перила огорож надбудов, містків, трапів, машинних майданчиків та ін. поручні виготовляються з дерева або металу.


Профіль – пластмасовий, алюмінієвий або сталевий елемент у вигляді труби прямокутного або більш складного перерізу, з якого виготовляються каркаси металевих конструкцій.


Ригель — висувається із замка стрижень, безпосередньо замикає двері.


Ручкавиріб, що служить для відкривання, закривання та переміщення дверей або вікон.


Ручка натискного типу — звична всім нам ручка скобовидної форми, вважається європейськими.


Скло загартоване (сталініт)скло, багаторазово нагріте до температури гарту (540-560 град.С) з подальшим швидким рівномірним охолодженням повітрям.


Склопакет – пакет, що складається з двох або трьох листів скла (одно- й двокамерні пакети відповідно), герметично закріплені на металевій рамці. Усередині склопакета знаходиться розріджене повітря або інертний газ. Склопакет відрізняється гарною теплоізоляцією, звукоізоляцією та герметичністю, не пітніє й не забруднюється зсередини.


Скляні огорожі — це пропускаючі світло конструкції, що виготовляються з різного типу скла. Вони забезпечують людям захист від падіння та виступають сучасним дизайнерським рішенням у оформленні інтер'єрів житлових й нежитлових будинків та будівель.


Спайдерне скління система скління фасадів, яка дозволяє при зведенні конструкцій обходитися без металевих профілів або віконних рам, які розсікали б поверхню.


Точкові кріплення для скла