Продовжуючи використовувати даний сайт, Ви погоджуєтесь з правилами використання cookie-файлів.

Ми працюємо SF.UA

Спайдерне скління

Порівняння товарів (0)


200A1 Спайдер однорукий, SSS
200A11 Спайдер однорукий, SSS
200A2 Спайдер дворукий, SSS
200A21 Спайдер дворукий, SSS
200A3 Спайдер трьохрукий, SSS
200A4 Спайдер чотирирукий, SSS
200B1 Спайдер , SSS

1473.84 грн.

200B1 Спайдер , SSS

200B11 Спайдер , SSS

1473.84 грн.

200B11 Спайдер , SSS

200B2 Спайдер , PSS

1842.30 грн.

200B2 Спайдер , PSS

200B21 Спайдер, SSS

1842.30 грн.

200B21 Спайдер, SSS

200B3 Спайдер, PSS

2993.74 грн.

200B3 Спайдер, PSS

200B4 Спайдер, PSS

2993.74 грн.

200B4 Спайдер, PSS

ATF11X Ратула (10-12 мм) регулюєма
ATF12X Ратула (12-26мм) регулююча
L210A1 Спайдер під ребро жорсткості, SSS

Особливості спайдерного скління

Скління фасадів стає модною тенденцією та ознакою дизайнерського смаку. Такі конструкції часто використовуються під час оформлення офісів або інших схожих організацій. Особливу популярність фасади отримали при зведенні автомобільних салонів, оскільки прозорі стіни дають можливість розглянути пропоновані товари прямо з вулиці. З цієї ж причини магазини, які реалізують велику й помітну продукцію, теж користуються склінням фасадів.

Такий варіант також можна використовувати в заміському будинку. У цьому випадку часто оформляється одна панорамна стіна, яка дозволяє милуватися озером або лісом.

Для створення таких конструкцій використовуються панелі з монолітного або листкового скла. Щоб домогтися більшої міцності, матеріал додатково гартується. Для з'єднання таких панелей використовують спеціальні кронштейни з нержавіючих металів, стійких до впливу корозії.

При фасадному склінні будівель кріплення можуть встановлюватися на одному рівні з поверхнею скла шляхом утоплення. У результаті панель стає гладкою. Кронштейни також можуть бути виступаючими. Для досягнення герметичності стики між панелями обробляються спеціальними складами. Цей підхід підвищує адгезію та теплоізоляцію.

Скління фасаду дає можливість надати споруді незвичайний зовнішній вигляд і виділити її серед інших однотипних будівель. Конструкція характеризується стильним та оригінальним виглядом, що притягує погляд. При цьому вона відрізняється й високими технічними характеристиками. З цієї причини фасади зі скляних панелей є надійним, безпечним й естетичним рішенням для оформлення.  

Використання даних моделей дає можливість втілити в життя нестандартний проект споруди. За їх допомогою можна оснастити будівлю з оригінальною формою.

Інші переваги використання скляних фасадів

Скління будівель дозволяє надати приміщенню максимальний рівень природного освітлення. З цієї причини кімнати виглядають більш просторими та повітряними. Велика кількість прозорих панелей в інтер'єрі додатково надає приміщенню легкість, візуально розширює його, створюючи ефект відсутності кордонів. До інших переваг такого рішення можна віднести наступні особливості:

  1. Завдяки надійності кріплень конструкція відрізняється міцністю та витримує вплив сильного вітру або інших поганих погодних умов.

  2. Використання загартованого або листкового скла допомагає фасаду витримати перепади температур або удари без пошкоджень.

  3. Скляні фасади дозволяють значно економити ресурси електрики. Це особливо зручно при оформленні великих будівель з високими стелями, оскільки в цьому випадку доводиться створювати складну систему освітлення, що споживає велику кількість енергії.

  4. У разі необхідності конструкцію можна легко і швидко полагодити. Для цього достатньо замінити зношені або зламані панелі на нові.

Наша компанія пропонує спайдерне скління в Києві на приємних і вигідних для замовників умовах!