Товщина скла
Країна виробник
Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)

Стійки для скла

При виборі безрамних огороджень слід відразу ж подбати про якісну та надійну фурнітуру. Функціональні елементи відіграють важливу роль при встановленні конструкції, адже в підсумку від них буде залежати зовнішній вигляд та безпека. До них належать:

  • стійки для скла;

  • елементи кріплення стійок;

  • кріпильні компоненти для огороджень;

  • заповнення;

  • профіль.

Як відомо, скло – дуже крихкий матеріал, який вимагає надійного кріплення. Однак при цьому не обійтися без особливої фурнітури. Такими є стійки під скло. Якщо використовувати неякісні матеріали, можна пошкодити, подряпати або ненадійно закріпити скляну конструкцію. В такому випадку про довге та безперебійне функціонування можна забути.

Спеціалізовані стійки для скла, купити які можна в інтернет-магазині, убезпечать будь-яку систему безрамного огородження. Надійне використання протягом тривалого періоду забезпечено!

Особливості пристроїв

Великою популярністю користується модифікація товщиною від 12 до 16 мм. Виріб характеризується наступними рисами:

  • матеріал – анодований алюміній;

  • висота – 200 мм;

  • надійне кріплення твердої крихкої речовини до підлоги;

  • «повітряність» огородження завдяки мінімальній кількості металу;

  • вишуканий зовнішній вигляд конструкції.

На метр огородження рекомендується використовувати 2 стійки. Комплект складається з декоративної накладки на монтажну пластину. Її використовують для того, щоб приховати всі елементи кріплення.

Також є квадратна модель, товщина якої аналогічна попередній модифікації. Хоча висота цього виробу на 10 мм більше. Крім того, дані пристрої виготовляють з нержавіючої сталі висотою 190 мм. Стійка у формі квадрата для зазначеного матеріалу 12-16 мм бокового кріплення виробляється з анодованого алюмінію. За її допомогою відбувається надійна фіксація скла до торцевої частини перекриття.

Види

Стійки для кріплення скла розрізняються за методикою створення отвору в склі або в торці до площини матеріалу. Разом з тим вони розрізняються і по оформленню. Вироби з нержавіючої сталі полірують, матують, також їх можна пофарбувати. Конструкції з алюмінію анотують під нікель, хром або золото.

Найчастіше такі елементи вибирають, враховуючи тип оформлення огороджень і сфери їх експлуатації. Стійки, які виконані в єдиному стилі з усією конструкцією, вигідно виділять оригінальний дизайн.

Також пристрої можуть бути з вирізом і без нього. Придбати відповідну продукцію можна в нашому магазині, який функціонує в онлайн-режимі. Якщо у Вас немає можливості приїхати безпосередньо в наш офіс, пропонуємо дистанційну співпрацю. Для детальної консультації звертайтеся до менеджерів за телефоном або пишіть в Telegram.