Колір
Країна виробник
Показано з 1 по 15 із 31 (3 сторінок)

Точкові кріплення Manet

Вибирати безрамні огородження слід відповідально, адже це дуже важливі конструкції, які використовуються для балконів, лоджій, терас. Вони надають зовнішньому вигляду будівлі унікальності та формують загальний стиль інтер'єру або екстер'єру. Також такі конструкції забезпечують безпеку тих, хто використовує балкон, лоджію або сходи в особистих цілях.

Залежно від цього підбирається певний матеріал виконання: нержавіюча сталь, дерево або скло. Разом з тим слід вибирати якісні функціональні конструктивні компоненти. До них належать стійки, кріпильні елементи для огороджень, а також точкові кріплення Manet. Завдяки останнім механізмам можна провести швидкий, якісний монтаж. Це дозволить використовувати конструкцію протягом десятків років і не переживати відносно того, що вона може зламатися.

Що собою являють точкові кріплення

Зазначені механізми використовуються для закріплення скла в окремих точках. Такі вироби мають ряд переваг:

  • відсутність необхідності створювати окремий каркас для скла;

  • не потрібно використовувати громіздкі тримачі;

  • непрозорі елементи пристрою не перекривають матеріал.

Це все вигідно підкреслює всі переваги скла. Завдяки використанню точкових кріплень Manet, створюється відчуття легкості, «повітряності». Можна не боятися, що одна з деталей конструкції закриє малюнок, який нанесли на поверхню матеріалу електрокорундом. Якщо на склі є якесь зображення, його красу нічого не затьмарить.

Точкові кріплення виробляються з нержавіючої сталі. На кріплення наносяться спеціальні покриття різних відтінків. Це дозволяє дизайнерам підібрати саме той точковий контакт, який би гармонійно поєднувався з пристроєм.

Розмір таких елементів може бути різним. Його рекомендується підбирати з урахуванням навантаження, яке повинно витримувати кріплення. Також варто враховувати дизайнерські переваги.

Які існують різновиди

Серед точкових кріплень Manet на ринку фурнітури для безрамних огороджень представлені:

  1. Склотримач – призначений для кріплення скла товщиною 10-12 мм до деяких штанг, виготовлених з нержавіючої сталі. Йде з зенківкою та без неї.

  2. Кріплення поручня до стіни – зроблено з анодованого алюмінію. Завдяки наявності шарнірного з'єднання між кріпленнями встановлюється на прямих секціях, а також сходових маршах.

  3. Штанга – виконана з нержавіючої сталі, на кінцях видно два отвори у формі овалу, які забезпечують незначне регулювання довжини й кута.

Замовити відповідну продукцію можна в інтернет-магазині. Пропонується послуга доставки, яка дозволить отримати необхідний виріб у максимально короткі терміни.