Товщина скла
Країна виробник
Показано з 1 по 15 із 56 (4 сторінок)

Вологонепроникність та герметичність душової кабіни забезпечує такий елемент системи, як ущільнювач. За розмірами він невеликий, практично непомітний, зроблений з силікону. Легко встановлюється на скло та не дозволяє воді вийти за межі кабінки.

Сьогодні на ринку представлена велика кількість моделей, але товари компаній Minusco Colcom та SF є найефективнішими. Ці фірми спеціалізуються на фурнітурі, вони знають, як зробити ущільнювач для душової надійним.

В нашому магазині представлено великий асортимент товарів для душу. Тут є ручки, штанги, петлі, кріплення та багато іншого. Гарантуємо високу якість та довгий термін служби продукції. Замовити товар можна за допомогою телефону або на сайті.

Доставка здійснюється по всій території України. Ціна на ущільнювач для душової кабіни становить від 165 до 870 гривень.

Популярні моделі ущільнювача, його особливості

У разі втрати герметичності знадобиться термінова заміна ущільнювача, так як вода буде проходити в ванну кімнату. Купити ущільнювач для душової, вибрати правильну модель неважко, вироби схожі між собою й зроблені з одного матеріалу – силікону. Відмінність полягає тільки в способі застосування.

Також є моделі, які можна встановити на кут кімнати. Вони будуть виконувати тільки захисну функцію. Ідеальним місцем буде проміжок між корпусом та склом, а також біля дверей. Колір – прозорий, але можуть бути й інші варіанти. Встановлюється для скла товщиною 6-10 міліметрів.

Ущільнювачі для душових дверей зможуть надійно захистити ванну кімнату від протікання. При покупці товару в нашому магазині видається гарантія.

Магнітні ущільнювачі

Особливим товаром є магнітні ущільнювачі для душових. Вони застосовуються для щільного закриття дверей. Монтаж проводиться на торці, петлі повинні бути без фіксації.

У нашому магазині можна знайти моделі ущільнювачів за прийнятною вартістю. Ціна залежить від торгової марки та якості товару. Діють вигідні акції та пропозиції. Детальну інформацію можна дізнатися на офіційному сайті магазину, також там вказана контактна інформація для зв'язку з оператором.

Купіть ущільнювачі для душових кабін вже сьогодні та захистіть ванну кімнату.