Показано з 1 по 15 із 76 (6 сторінок)

Замки для міжкімнатних дверей

На нашому сайті представлений широкий асортимент дверної фурнітури, зокрема, замків на міжкімнатні двері. Вироби відрізняються зовнішнім виглядом, засобом монтажу, дизайном та розмірами. Головне завдання елементів – замикання дверей. На відміну від вхідних замків, міжкімнатні можуть бути не такими потужними. Їх особливість – привабливий зовнішній вигляд, гармонійне поєднання з іншими декором і фурнітурою.

Різновиди міжкімнатних замикаючих систем

Щоб догодити споживачам, виробники дверної фурнітури виробляють різні системи для замикання. Однак широкий асортимент товарів значно ускладнює вибір продукції. Щоб бути впевненим у тому, які дверні замки для міжкімнатних дверей придбати, слід вивчити кожен вид.

Існує велика різноманітність фурнітури для закривання дверного полотна. Така продукція зібрана в 4 великі групи в залежності від функціональних особливостей:

  1. Засувка. Найбільш проста модель. Вона складається з язичка та циліндра. При опусканні важеля засувка змінює своє положення. Встановлюються такі конструкції в приміщеннях, котрі не потрібно замикати – кухня або дитяча кімната. Головна функція засувки – щільне закриття дверей. Вартість такої системи доступна для кожного.

  2. Фіксатор-баранчик. Відмінна риса від інших типів – внутрішня частина. Серцевина має отвори для встановлення ручки та циліндра-баранчика. Замикання здійснюється методом провертання баранчика. Встановлюються такі системи в санвузлах, кабінетах.

  3. Магнітний замок. Представляє собою вдосконалений вид запірної моделі з клямкою. Тільки замість язичка на полотно і короб встановлюється магніт. Вартість такого елемента середня, він володіє незаперечною перевагою – безшумна робота, у процесі дії не заклинює. Сьогодні такий вид найбільш популярний.

  4. Моделі під ключ. Такі різновиди схожі з фіксаторами. Головна відмінність – наявність ключа, який використовується для замикання і відмикання. Відкрити такий замок можна з зовнішньої або внутрішньої сторони. Монтується в ті приміщення, куди потрібно обмежити доступ – наприклад, кабінет.

Завдяки такій різноманітності вибору можна підібрати будь-який елемент. Якщо немає необхідності постійно закривати кімнату, то можна обійтися засувкою. Коли набрид постійний шум від відчинення дверей, кращими варіантами стануть магнітні замки для міжкімнатних дверей.

Вибір продукції – на що звернути увагу

Підібрати запірний елемент на дверне скляне полотно нескладно. Головне – визначити для себе декілька важливих факторів: як часто використовуватимуться двері, чи є необхідність у замиканні.

Перед тим як купити замок на міжкімнатні двері, потрібно врахувати наступне:

  1. Тип приміщення. Якщо це санвузол або особистий кабінет, то краще придбати конструкцію з фіксатором. Для дитячої спальні чудово підійде магнітний замок, який не створює шуму при роботі та не заважає спати малюкові.

  2. Матеріал виготовлення. Слід вибирати продукцію з металу, який не буде окислюватися від вологи, стійкого до перепаду температур. Краще придбати замок з латуні, алюмінію або нержавіючої сталі.

  3. Виробник та вартість. Краще віддавати перевагу відомим брендам, трохи переплатити один раз, ніж міняти щомісяця замок.

На нашому сайті представлені лише найкращі модифікації запірних конструкцій, котрі прекрасно підійдуть для будь-яких приміщень. Вартість їх приємна і доступна будь-якому покупцеві.